Strona główna1 » Kotły na pellet

Kotły na pellet

Bardzo ekologiczną i jednocześnie coraz popularniejszą opcją ogrzewania domów są kotły na pellet. Jest to rozwiązanie, które charakteryzuje się również bardzo dobrą efektywnością energetyczną. Wiele z dostępnych produktów spełnia nawet wysokie wymagania unijne w zakresie efektywnej i niskoemisyjnej pracy, których potwierdzeniem jest certyfikat Eco Design.

 

Inne możliwości

 

Oferujemy również urządzenia grzewcze, które mogą wykorzystywać różne rodzaje paliwa, w tym również drewno, a także posiadamy sprzęt, który został przystosowany do łatwej adaptacji do funkcji kotła na pellet. Zapewniamy piece wyprodukowane chociażby przez firmy Atmos, Ferroli czy Elektromet. Możemy zapewnić bogaty wybór ponad 100 produktów, których zróżnicowana wielkość, a przede wszystkim moc pozwala dobrać właściwy produkt klientom o różnym zapotrzebowaniu i możliwościach przestrzennych. Wartość mocy naszych urządzeń osiąga nawet 300 kW.


 

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail